درباره ما و تاریخچه تاسیس

مجتمع چاپ بعثت در سال 1363 به عنوان یک واحد کوچک چاپ مسطح با بهره گیری از یک دستگاه چاپ مسطح هایدلبرگ و یک دستگاه کاتر نیمه اتوماتیک پا به عرصه نهاد. در سال های اولیه ی شروع فعالیت با توجه به نقش چاپخانه های در صنعت و کسب و کارهای کوچک و بزرگ و نبود فضای دیجیتال و بستر تبلیغات مجازی، این مجموعه کیفیت و تعهد به مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده و پس از مدت کوتاهی توانست علاوه بر ترفیع خدمات چاپ، پس از چاپ و پیش از چاپ کار خود را راه اندازی کند. پس از آن مدیران مجموعه با بررسی و کمبودهای آن به این نتیجه رسیدند که شعبه کارت های ویژه مراسمات عروسی و جشن را راه اندازی و ایجاد نمایند. پس از آن با بهره گیری از تجربه و برای رفع خلأ در صنعت چاپ جنوب شرق کشور ، نیاز مبرم به داشتن امکانات پیش و پس از چاپ و همچنین بهره گیری از دانش روز، امکانات نرم افزاری و سخت افزاری چاپ خانه هایی که فعالیت ندارند و ظرفیت خالی چاپ دارند، اقدام به تاسیس هلدینگ چاپ و خدمات در حوزه چاپ، بسته بندی و تبلیغات با بهره گیری از نیرو های متخصص و مجرب در این موارد توانست مشکلات این امر را مرتفع نماید.

پخش ویدیو

این مجموعه در تلاش است که با بهبود کیفیت هر چه بیشتر و بهتر پروژه های چاپی و تبلیغاتی ورفع نیاز سفارش دهندگان مخصوصاً در حوزه کارت های جشن و عروسی و محصولات عمومی، خدمات قابل توجهی را به مشتریان گرامی ارائه نماید.

این مجموعه منسجمو فعال پس از گذشت 38 سال با در نظر داشتن 3 مقوله مهم ، قیمت مرقوم به صرفه و منطقی، کیفیت مطلوب و سرعت بالا و همچنین راه اندازی انواع محصولات عمومی و اختصاصی، طبق نیاز مشتریان و همکاران خود، همچنان در پی ارائه خدمات و محصولات جدید در حوزه چاپ و تبلیغات می باشد.

امید است که بتوانیم در راستای خدمت رسانی به مشتریان و همکاران عزیز قدم کوچکی برداشته و جایگاه صنعت چاپ کشورمان بالاخص در جنوب شرع کشور را ارتقا بخشیم

پروانه و مجوزها

افتخارات و موفقیت ها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده.